ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Anasayfaya ulaşmak için TIKLAYINIZ

Tel : 0546 200 3476

Milyonlarca kişi Avrupa Networking kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor.

Siz de kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Avrupa Networking’in güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Avrupa Networking sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin ve kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor. 

Hemen girişimci olup özel indirimli fiyatlardan yararlanarak ürünlere sahip olun!

Milyonlarca kişi Avrupa Networking kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Siz de Avrupa Networking kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Avrupa Networking’in güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Yüksek kalite ürünlerle harika görünmek çok kolay!

Avrupa Networking’in 10.000’den fazla geniş ürün yelpazesi ile yüksek kaliteli Kadın & Erkek & Çocuklar için özel iç giyim, ev giyim, çorap, Spor &Outdoor ürünleriyle, birbirinden özel Pierre Cardin kozmetik ve kişisel bakım ürünleriyle ve Parfümleriyle kendinizi harika hissedin!

Katıldığınız andan itibaren para kazanın!

Avrupa Networking girişimcisi olarak size özel indirimlerle urun satın alarak kazancınızın keyfini çıkarın. En sevdiğiniz ürünleri tanıdıklarınıza tavsiye ederek satış yapın ve kazancınızı sürdürün. Kendi ekibinizi kurarak, kazancınızı arttırın ve hayallerinize giden yolda daha hızlı ilerleyin.

Avrupa Networking ile eğlenceye dahil olun!

Avrupa Networking’de çalışırken yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletin, Birbirinden keyifli toplantı eğitim ve seminerler sayesinde kendinizi geliştirerek uluslaralarsa seyahatler ve etkinliklere katılmak şansını da yakalayın.

Nasıl Üye Olabilirim?

  • İnternet sitemizden üye olmak için ana sayfada ÜCRETSİZ ÜYELİK sekmesine tıklayın.
  • Sizden talep edilen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde Ücretsiz Üyelik formuna yazmaya devam edin.
  • Formu doldururken adres bilgilerinizi sıralamaya uygun şekilde yazın. Mahalle, cadde, sokak, kapı no, daire no sıralamasında yazarsanız siparişlerinizin tarafınıza ulaşması daha kolay olacaktır.

Ücretsiz Üye Olmak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurup Gönder tuşuna basınız.

T.C Kimlik No: (gerekli)

Ad-Soyad: (gerekli)

Doğum Tarihi: (gerekli)

Cinsiyet:

Telefon: (gerekli)

İl: (gerekli)

İlçe: (gerekli)

Adres: (gerekli)

Katalog:

Doğrudan Satış ve Çok Katlı Pazarlama (MLM) Nedir?

Doğrudan satış, ürünlerin veya hizmetlerin tüketicilere doğrudan sunulduğu bir pazarlama tekniğidir. Serbest girişimciler ürünlerin tüketicinin evinde, iş yerinde, internet üzerinden veya girişimciye ait başka bir platformda tanıtımını yaparak ürünlerin doğrudan satışını gerçekleştirir.

Çok katlı pazarlama ise doğrudan satış sisteminin geliştirilmiş bir türüdür. Girişimciler iki farklı faaliyetleri neticesinde kazanç elde ederler; bunlardan birincisi, şahsi olarak yaptıkları satışlardan doğan getiri; %30 ila %50 oranında, diğeri de uygulanan tasarıya göre, ekiplerine kaydettikleri kişilerin ve sonra da bu kişilerin kaydettiklerinin satışlarından doğan kazanç. Bu nedenle çok katlı pazarlama, kişiye kendi bağımsız işini kurma ve geliştirme şansı sunmaktadır.

Doğrudan Satış Avantajları Nelerdir?

  • Doğrudan satış sitemi girişimcilere esnek çalışma imkânı ve ek gelir sağlama verir.
  • Doğrudan satış yapmak için sermayeniz olmasına gerek yoktur.
  • Girişimcilerin öz geçmişlerine (eğitim düzeyi, diploma vs.) bakılmaksızın kişilere kendi potansiyellerini fark etmeleri için bir imkân sunar.
  • Girişimciler farklı eğitimlerle desteklenerek kişisel gelişime katkıda bulunur.
  • Tüketicilere perakende mağazacılığından farklı olarak daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere erişebilme imkânı sunar.
  • Girişimci, pazarlama planı yapar, promosyon aktiviteleri organize eder, bütçe yönetir, takım yönetir yani gerçek anlamda bir iş sahibi gibi hareket ederek kendi yönetim becerisine katkıda bulunur.
  • Girişimciler kendi satış ekiplerini (alt ekip) oluşturmaları için teşvik edilir, böylece iş sahibi; gerçek, ulaşılabilir, dokunulabilir hedeflere bir takım ile yürür ve kazancına katkıda bulunur.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak İster misiniz?

Hepimizin ihtiyacı olan yüksek kaliteli Doremi ve Miorre markalı iç giyim, ev giyim, Spor & Outdoor ve çorap ürünlerine sitemizden sahip olup, katalog üzerinden satarak para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, birbirinden özel Pierre Cardin kozmetik ve kişisel bakim ürünleri ile eşsiz kokulu parfüm ve ev ürünlerini katalogdan satarak para kazabilirsiniz.

Kime Satacağım?

Toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşterinizdir. Akrabalarınıza, Komşularınıza, arkadaşlarınıza her evin temel ihtiyacı olan tüm ürünlerimizi satabilirsiniz. Tüm çevreniz, tüm tanıdıklarınız sizin potansiyel müşterinizdir.

Kimler Satıcı Olabilir? Ne Kazanacağım?

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes satıcı olabilir. Esnek çalışma saatleriyle kendi işinizin patronu olabilir, cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz.

Başarılı Olabilir miyim?

Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. Başaracaksınız...

Kataloğu alıp satışa nasıl başlayabilirim?

Avrupa Networking girişimcisi olmak için yabancı dil, bilgisayar bilgisi, tecrübe, sermaye, eğitim gerekmez. Ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes girişimcimiz olabilir.

Sattığım Ürünlerden Ne Kadar Kazanacağım?

%50'ye varan kar marjları veriyoruz. Fiyatlı kataloğumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50'ye varan kar kalıyor.
Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri bizden;
150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. KAZANCINIZ: 50 TL
300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.
3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız.

Nasıl Üye Olabilirim?

Sizden talep edilen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde ÜCRETSİZ ÜYELİK formuna yazmaya devam edin. Formu doldururken adres bilgilerinizi sıralamaya uygun şekilde yazın. Mahalle, Cadde, Sokak, Kapı No, Daire No sıralamasında yazarsanız siparişlerinizin tarafınıza ulaşması daha kolay olacaktır.

Kendi Satış Ekibimi Nasıl Kurabilirim?

Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları da alt üyeniz yaparak kendinize alt ekip oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ekibin satışlarından prim almaya hak kazanabileceksiniz.

Ekibimin satışından kazancım ne olacak?

Avrupa Networking Girişimci Kitapçını okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz ve Avrupa Networking kazanç planı tablosunu inceleyebilirsiniz. Girişimci Kazanç Planında belirtilen ve prim kazanılabilmesi için girişimci tarafından bir ay içinde verilmesi gereken sipariş tutarı 160 TL’dir. Promosyondan alınan ürünler, kargo ve katalog bedelleri prim sistemine dahil edilmeyecektir. %21 Prim Grubu’nda Yer alan girişimciler her ayın 7. gününe kadar kişisel siparişlerini vermek zorundadır.

Anasayfaya ulaşmak için TIKLAYINIZ

 

 

ÜYE DE SEN OL,PATRON DA SEN OL


Bu site "1257433" nolu ALTIN DİREKTÖR Nuray KORKMAZ'ın şahsi sitesidir

İletişim +90 546 200 34 76

Copyright © 2024

To Top